20 C
Tirana
E diel, 15 Shtator , 2019
Dragoi 2015

American Airlines bashkohet me Casper për të ofruar një produkt të...

American Airlines dhe Casper janë duke krijuar një partneritet të ri që mund të ndihmojë udhëtarët  të cilët kanë vështirësi të flenë në fluturime.Ata...
Luaj lojra online

Pse WhatsApp është aq shume i përdorshmë?

WhatsApp eshte nje sherbim komunikimi jashtëzakonisht popullor dhe shërbim Voice ne IP i zotëruar nga Facebook, Ai u lejon përdoruesve të dërgojnë...

Njoftimet e Fundit:

Disa ushqime në kuzhinën tonë që nuk duhet të hanë qentë tanë

A e dini se shumica e ushqimeve që hamë nuk janë të përshtatshme për mikun tonë më të mirë? Po, po e...

Si të relaksoheni vërtetë me pushimet dhe të ktheheni i rifreskuar.

Kur ishte hera e fundit që shkuat me pushime dhe u kthye plotësisht i relaksuar dhe i rinovuar? Shumica prej nesh tentojnë...

Pse djersitja është po aq e rrezikshëm sa alkoli në kohën e ngarjes së...

Ne jemi në mes të verës, ku shumica prej nesh planifikojnë pushimet tona, me makinën që është mjeti kryesor i ekskursioneve tona.

Çfarë mund të pësosh nga një patate që është bërë e gjelbër

Ka ndodhur me të gjithë se ata kanë blerë patate ose ato që kanë mbirë ose janë rritur në pjesën e jashtme.Shumica...

Fruti që pastron dhe mban arteriet të shëndetshme

Arteriet janë ato enët e vogla të gjakut që bartin gjakun në të gjithë trupin, nga truri juaj deri tek gishtërinjtë e...

Dhjetë Arsyet për të ngrënë Shalqin cdo dite

Një pjesë integrale e verës, shalqiri eshte shijshme dhe freskuese, e cila gjithashtu është ushqyese dhe sherues.Le të...

Pse WhatsApp është aq shume i përdorshmë?

WhatsApp eshte nje sherbim komunikimi jashtëzakonisht popullor dhe shërbim Voice ne IP i zotëruar nga Facebook, Ai u lejon përdoruesve të dërgojnë...

Kur kafeja bëhet e rrezikshme për shëndetin e të rinjve

Kur kafeja bëhet e rrezikshme për shëndetin e të rinjve me zemërTë rriturit e rinj me hipertension të butë duhet t'i kushtojnë...

Kujdes nga shenjat e hershme të kancerit të prostatës – Cilat janë?!

Kanceri i prostatës shpesh nuk shkakton simptoma për shumë vite. Nga koha simptomat e para, sëmundja mund të ketë përhapur përtej prostatës.

5 qershori: Dita Botërore e Mjedisit

5 qershori sot është caktuar nga Kombet e Bashkuara (OKB), Dita Botërore e Mjedisit. Në të vërtetë, Dita Botërore e Mjedisit...
Tirana
clear sky
20 ° C
20 °
20 °
77 %
1kmh
0 %
Die
28 °
Hën
25 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
24 °