5 C
Tirana
E mërkurë, 8 Prill, 2020.
-LUAJ & ZBAVITU-

W3Schools

Netflix ka “Parashikuar” Korona virusin ne 2018?

0
Tashme bota po trenditet nga pandemia Korona virus,Por ne web ka tehequr shume vemendjen Netflix. Ku ne vitin 2018 ne Netfix eshte...

American Airlines bashkohet me Casper për të ofruar një produkt të...

0
American Airlines dhe Casper janë duke krijuar një partneritet të ri që mund të ndihmojë udhëtarët  të cilët kanë vështirësi të flenë në fluturime. Ata...
Luaj lojra online

Pse WhatsApp është aq shume i përdorshmë?

0
WhatsApp eshte nje sherbim komunikimi jashtëzakonisht popullor dhe shërbim Voice ne IP i zotëruar nga Facebook, Ai u lejon përdoruesve të dërgojnë...

Njoftimet e Fundit:

Disa faktorë që dobësojnë sistemin tonë imunitar.

0
Përveç masave parandaluese dhe mbrojtëse, të gjithë duhet të kuptojmë se ekzistojnë faktorë të tjerë në jetën tonë që, pa e kuptuar...

Ju dhemb shpina gjate drejtimit te makines? Mund te kujdeseni me keto ushtrime te...

0
Si ta drejtojmë makinen në mënyrë të drejtë, por që më së paku ta ngarkojmë shpinën? Nëse keni dhimbje,...

Stërvitja në karantinë nuk po funksionon keto dite? 5 gabimet qe duhet te evidentoni.

0
Sapo keni përfunduar një stërvitje të vështirë dhe jeni aq të motivuar sa doni menjëherë të bëni një tjetër?

Po pastroni shtepine keto dite? 10 vendet me te rendesishme

0
Teksa respektojnë distancën sociale, të mbyllur në shtëpi, njerëzit i janë përkushtuar pastrimit si një formë për t’u marrë me diçka, përpos...

Perse shume njerez po konsumojne kafe me limon

0
Shumë njerëz pinë kafe çdo ditë, e cila pavarësisht se është provuar që nuk ka ndonjë efekt në kreativitet, rrit përqendrimin

Shkencëtarët zbulojnë 28 lloje të panjohura virusi në akullnajat

0
Në vitin 2015, shkencëtarët nga Kina dhe Shtetet e Bashkuara shpuan thellë në akullnajat e lashta sipër pllajës Tibetan për të parë...

Netflix ka “Parashikuar” Korona virusin ne 2018?

0
Tashme bota po trenditet nga pandemia Korona virus,Por ne web ka tehequr shume vemendjen Netflix. Ku ne vitin 2018 ne Netfix eshte...

Cila është temperatura ideale për dhomën e gjumit të fëmijës suaj?

0
Mënyra e vetme e komunikimit të një foshnje është përmes të qarit. Ata nuk mund t’ju tregojnë kur temperatura është shumë e...

Izolimi ju ka shtuar oreksin për ëmbëlsira?Mënyra si ta përballoni situatën

0
Nëse më parë flinit për orë të tëra, tani e gjeni veten duke u zgjuar disa herë gjatë natës vetëm për të...

Keto 4 gabime jane shkak qe krepat bëhen të këqija dhe as që do...

0
Krepat në shumë familje janë ndër ushqimet më të preferuara. Edhe pse është e thjeshtë të bëhet brumi...
Elbasan
clear sky
5.5 ° C
6 °
5 °
75 %
1kmh
0 %
Mër
18 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °

W3Schools