Top këshilla për bukurinë, nga Scarlet Johansson

Nr. Referencës
RF209991
Titulli i njoftimit
Top këshilla për bukurinë, nga Scarlet Johansson
Përshkrim

Nga shumë preparate të kozmetikës, të cilat ekzistojnë në treg, Scarlet Johansson ka zgjedhur që, lëkurën e saj ta mirëmbaj me limon dhe uthull të mollës.
Në kohë të lirë, thotë ajo, i pëlqen të lexojë për mirëmbajtjen e lëkurës. Gjithashtu zbulon se më herët ka dashur të bëhet dermatologe. „Kur e ndihmoni dikë, i cili ka probleme me lëkurën, asaj, thjesht i vjen vullneti për jetë “, thotë Scarlet.

„Kam filluar të lexoj për mënyrat natyrale të mirëmbajtjes së lëkurës. Kjo është përfekte, për ato të cilat nuk dëshirojnë të përdorin preparate kimike, të cilat preparate janë të rekomanduara nga dermatologet“.

Prodhimet e preferuara nga kuzhina të Scarlet, të cilat i përdor për mirëmbajtjen lëkurës së sajë, janë, limoni dhe uthulla e mollës.

“Lëngu i limonit është i shkëlqyeshëm për zbardhje te lëkurës. Për të mos irrituar lëkurën, Ju duhet ta përzieni atë me ujë. Nëse keni lëkurë problematike apo pore të zgjeruara, mund të ju mund ta përdorni uthullen e mollës, e cila do të ju ndihmoj më shumë”.

Scarlet, opsesionin e vet me lëkurë e shpjegon nga përvoja e sajë me grimin e fortë që i bëhet gjatë xhirimeve të shpeshta, gjatë të cilave, siç thotë ajo, lëkura e saj mundohet, prandaj preferon që të përdorë produktet nga kuzhina

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1470 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj