MERCEDES SPRINTER 412

Nr. Referencës
RF449883
Titulli i njoftimit
MERCEDES SPRINTER 412
Modeli
1998
Ngjyra
E bardhë
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Mikrobuz
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
3500cc
Karburanti
Naftë
Dyer
3
Përshkrim
MINIBUS MERCEDES 
SPRINTER 412 D
VITI 1998
PORT ME AJER (BUTON)
19+1 ULSE
XHAMA TURISTIK PLLAK
ULSE TURISIKE
FREN ELEKTRIKE TELMA

INFO VELLEZERIT MARKU
NE DURRES TE MUZEUMI
BARDHI
TEL 0682033040
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3382 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj