Ofroj punë

Kerkojm mjeshtra me eksperience( teknike te mire, 30.00 €
Kerkoj punonjes sekretare per subjektin tim
Kerkojm mjeshtra ndertimi
Operatore Forex, 300.00 $
HOTEL ROYAL VLORE KERKON TE PUNESOJE SANITARE
Dragoi 2015 Security Kerkon Punonjes
Njoftim Pune
 • Njoftim Pune
 • Qarku
  Qarku i Tiranes
  Adresa
  rruga e durresit
  1.  
Fondacion Bamiresie
Kerkoj Babysiter te jete me origjine Shqiptare
Dragoi 2015 Security ofron vende pune ne Tirane, Shkoder dhe Lezhe.
Fabrika e kepuceve KIBO shpk. Kerkon punonjese
Njoftim per punesim Menaxher financiar projekti ne fushen e Turizmit
Kerkoj Specialist/e Marketingu Shitjesh
Kerkoj Menaxher/e Eventesh per Hotel
Kerkoj Menaxher/e Recepsioni
Kerkoj Menaxher/e Restoranti
Sarande Ofroj Pune Kamarier ne BougainvilleBay Resort
Kerkoj Krye Kamarier per Bougainville Bay Hotel Sarande
Ofrojme pune Krye Guzhinier per Bougainville Bay Hotel Sarande
Sarande Ofroj Pune Arketare
Kerkoj Menaxher/e Gjelberimi
Kerkoj Asistent/e Pastrimi
Kerkoj General Manager
Kerkoj Asistent/e Financiar/e
Kerkoj Kontabilist/e
Kerkoj Shofer
Menaxher Spa dhe Palester per Hotel
Drejtor i Rrjetit te Administratoreve
Monitorues kamerash dhe Operator Sherbimi
Kerkohet farmaciste, Tirane
kerkohen masazhiere
 • Faqia nga 2

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj