MINIBUS MERCEDES SPRINTER 412D

Nr. Referencës
RF152063
Titulli i njoftimit
MINIBUS MERCEDES SPRINTER 412D
Modeli
1998
Ngjyra
Gri metalike
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Mikrobuz
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Madhësia motorike
2500cc
Karburanti
Naftë
Dyer
3
Përshkrim
SHESIM TE GJITHA LLOJET E AUTOBUSAVE DHE MINIBUSAVE
SPRINTERA 412 
20 ULSE
VITI 1998 1999 
PORTEN ELEKTRIKE
FULL TURISTIK
CMIME SHUME TE VOLITSHME

Emri: Vellezrit MARKU
Telefon: 0682033040

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3754 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj