Rreth Nesh

Me një staf të  vogël dhe të mirëfilltë në këtë fushë, webfaqja sjell atë që qytetari Shqiptar e ka nevojë.
Stafi arriti të ndërtojë dhe të sjellë për individët dhe bizneset platforma si  Automjete, Prona, Punesim,Turizem etj, ku vetë ata mund të publikojnë njoftimet që duan apo të gjejnë njoftimet që u nevojiten.
Gjithashtu të kenë një faqe web-i (site) të tyre, personale dhe të pavarur ,Falas dhe me pagesë stafi jonë mundohet t'i shërbejë konsumatorit Shqiptar sa më mirë dhe sa më thjeshtë, atë të cilën i nevojitet për publikimet online.
Pra cdo kush që kërkon të shesë apo blejë nuk paguan asgjë ,dhe kjo nuk ka për të ndryshuar kurrë e qënit falas.

E vendosur në datacenter-at  Europe dhe Shtetet e Bashkuar,me një cilësi apsolute në Shpejtësi, Funksionalitet dhe Siguri, shërben gjithmonë  mire dhe me cilësi për të gjithë  ju.

Per me teper detaje: cel :+355672832470

Njoftime për të krahasuar

    Nuk ka njoftime për të krahasuar
    Identifikohu
    Emri juaj
    Fjalekalimi
    Humbët fjalëkalimin? Kujtoj