Tirane, kerkohen 2 Shitese Dyqani

Nr. Referencës
RF151099
Titulli i njoftimit
Tirane, kerkohen 2 Shitese Dyqani
Përshkrim
Kërkohen: 2 Shitëse Dyqani (Konfeksion) me këto karakteristika:

- Mosha mbi 27 - 37 vjeç
- Të kenë eskperiencë ne realizimin e shitjeve, konfeksioneve
- Paga e kënaqshme
- Të jenë të paraqitshme
- Është e preferueshme të bëjë prezente referencat
- Të jenë të komunikueshme dhe kreative

Të interesuarit të dërgojnë CV-të në adresën e e-mailit: info@ashp.al ose telefononi në Nr. Tel. +355 046 304 145, Cel: 0697320892 (orari 8:00-16:00).

JU MIRËPRESIM!
__________________

AGJENSIA SHQIPTARE E PUNESIMIT SH.P.K

“Rr. “Kavajës” (“21 Dhjetori”),
Pallati mes Poliklinikës Nr 9 dhe Spitalit Gjerman (Shk.3, Nr.18, Kt.2)
Tirana Albania
Tel: +355 046 304 145
Cel: +355 0697320892
info@ashp.al
www.ashp.al
 
Vëndndodhja
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2851 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj