Tirane, ofroj vend pune Ekonomist

Nr. Referencës
RF693054
Titulli i njoftimit
Tirane, ofroj vend pune Ekonomist
Përshkrim
“Pirraci-U6” kerkon te punesoje:

Posti i Punes: Ekonomist
Vendodhja e Kompanise: Valias Kamez,Tirane,

Kualifikime/ Kërkesa:
- Të kete perfunduar studimet ne fakultetin Ekonomik .
- Të ketë1-3 vite eksperiencë pune në pozicione të ngjashme.
- Te kete njohuri shume te mira te programeve te paketes Microsoft Office si dhe te programit Alfa.
- Të ketë njohuri të mira të gjuhës Angleze.
- Te kete aftesi te mira komunikuese dhe organizative.
- Te jete fleksibel dhe e adaptueshme, etj


Kandidatet e interesuara të dergojne CV
ne adresen: upirraci@yahoo.com
Adresa: Valias, Kamez
Vëndndodhja
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3554 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj