FENDT 309 LS TURBOMATIC

9,500.00 €
Nr. Referencës
RF179175
Titulli i njoftimit
FENDT 309 LS TURBOMATIC
Përshkrim
FENDT 309 LS TURBOMATIC --------------- KREDI ME INTERES 0%

- dy diferencial
- viti 94
- me gabine
- me kondizioner
- goma te reja
- gjendje te shkelqyer 
- ME GARANCI 

PER INFO ME TE DETALIUAR JU LUTEMI TE TELEFONONI NGA ORA 8:00-18:00.

MAB - Milloshi Agritural Business
Autostrada Tirane-Durres km 28
Xhafzotaj 2019 - Durres
Prane ekspozites Meshkurti. 
Tel: 
00355 68 3670118
00355 68 3670117
0039 392 3333434 
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3036 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj