AUTOBUZ SETRA 210 HD

Nr. Referencës
RF111829
Titulli i njoftimit
AUTOBUZ SETRA 210 HD
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Përshkrim
AUTOBUS
SETRA 210 HD 
KONDICIONER FUNKSIONAL
TV DVD
FRIGORIFER
FREN DOREN RETARDER
ABS ASR
6 GOMAT E REJA MICHELIN
MOTOR MERCEDES 6 PISTONA V6

40 SEDILE (ULSE)TE SERIS 315

AUTOBUZI ESHTE NE GJENDJE TEKNIKE SHUME TE MIRE DHE I GARANTUAR DHE SHUME I MIREMBAJTUR
I ARDHUR NGA FRANCA

minibus
mercedes sprinter 412
man
setra
vanhool

PER ME SHUME INFO NE DURRES TE MUZEUMI
VELLEZERIT MARKU

Emri: Bardhi
Telefon: 0682033040

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3183 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj