Petalet e luleve dhe flluskat e sapunit

Përshkrim
alja nga kisha nën flluskat e sapunit apo shiun e petaleve të trëndafilave është një mënyrë romantike, që shumë nuseve u pëlqen më shumë sesa orizi që e gjejnë në mbrëmje në palat e fustanit. Në një këndvështrim më prozaik, ideja e hedhjes së ushqimit konsiderohet e gabuar nga një brez i ndjeshëm ndaj problemeve të urisë në botë.
Nr. Referencës
RF756672
Titulli i njoftimit
Petalet e luleve dhe flluskat e sapunit
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1900 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj