Kujdesi për mbulesën e tavolinës dhe për pecetat

Nr. Referencës
RF149108
Titulli i njoftimit
Kujdesi për mbulesën e tavolinës dhe për pecetat
Përshkrim
Versioni tradicional: mbulesa dhe peceta të bukura pambuku dhe të bardha. Pecetat janë të palosura bukur dhe qëndrojnë mbi pjatë ose në të majtë të saj.
Tendencat: ngjyrë dhe përsëri ngjyrë! Zgjidhen pa hezituar ngjyra të ndryshme për pecetat dhe mbulesën.
 
Ndërgjegje ekologjike: Evitohen mbulesat dhe pecetat e letrës, të cilat ndotin shikimin dhe mjedisin dhe zgjidhen mbulesa dhe peceta me material të riciklueshëm dhe biodegradabël.
Në vend të mbulesës, përdoret një dekoracion më modern. Pjatat vendosen direkt në një tryezë të bukur druri masiv ose përdoren pasqyra apo tryeza origjinale me bambu, me perla...)
Me buxhet të vogël: thjesht vendosni në mbulesën e bardhë të tavolinës disa kordele mëndafshi me ngjyrë.
 
Kujdes: Lartësia standart e një tryeze është 72 cm. Mbulesa duhet të bjerë përqark tryezës të paktën 30 cm. Tryeza nbrohet nga një copë që ndodhet poshtë mbulesës, e cila krijon një rënie më të bukur të mbulesës.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4250 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj