Vende të jashtëzakonshme për dasmën

Description
Kështjella, restorante, monumente historike... vendeve për t’i thënë “po” bashkëshortit apo bashkëshortes së ardhshme nuk u mungojnë as bukuria dhe as mundësitë. Vetëm buxheti juaj mund të pengojë fantazinë tuaj për t’u realizuar.
Por jini të sigurtë që një vend i qetë (një tendë në kopësht, një sallë festash apo thjesht shtëpia juaj) mund të transformohet shpejt në një mjedis të këndshëm festimi me pak dekoracion dhe ide të mira.
 
Në rast se nuk dëshironi të bëni lëshime për vendin, interesohuni për çmimet e një dasme në mesjavë apo në periudhën e dimrit, të cilat shpeshherë janë më pak të kushtueshme. Gjithashtu, vendet e dasmës gjithnjë e më tepër propozojnë mbulimin e gjithçkaje (sallën, darkën, pijet, orkestrën dhe këngëtarët). Kjo është një zgjidhje e lehtë për ju, por tregohuni të kujdesshëm për cilësinë e organizimit dhe sasinë e ushqimeve dhe pijeve të shërbyera.
Reference Number
RF152803
Title
Vende të jashtëzakonshme për dasmën
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1837 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind