I vihet rëndësi formës së trupit

Reference Number
RF257286
Title
I vihet rëndësi formës së trupit
Description
Natyra na ka bërë të tillë: ne nuk jemi bërë në të njëjtin kallëp. Dhe fustani që mund t’i shkojë shumë mirë njërës, nuk i shkon po aq mirë tjetrës.
Por nuk duhet të shqetësoheni: ekziston fustani që do të nxjerrë në pah shpatullat tuaja të bukura dhe belin tuaj të hollë duke fshehur format tuaja të shëndosha. Fustani i përkryer është ai që ju ngjan, ai që vlerëson të mirat tuaja dhe fsheh defektet tuaja të vogla.
 
Zbulohet personaliteti juaj
 
Janë nuset romantike të cilat duan fustane princeshash të gjërë dhe me rreth, ato që kërkojnë medoemos të nxjerrin në pah kontrastin me ngjyra të kuqe të theksuara dhe të zeza të ndritshme, ato më trendi që nuk kërkojnë një fustan klasik, por një smoking të bardhë, kaq bashkëkohor. Me një fjalë, për çdo gjëndje shpirtërore ka një fustan të veçantë. Dhe nuset i gëzojnë të gjitha të drejtat në ditën e dasmës. Por kujdes se mos tmerroheni kur të shihni albumin e dasmës suaj pas 10 vjetësh! Shijet tona ndryshojnë, por fotografitë mbeten.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1775 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind