Përgatitja e udhëtimit të muajit të mjaltit

Reference Number
RF571634
Title
Përgatitja e udhëtimit të muajit të mjaltit
Description
Muaji i mjaltit nuk është vetëm një mundësi për t’u çliruar pas disa muajsh përgatitjeje, por është edhe udhëtimi juaj i parë që do të bëni me njeriun tuaj si burrë e grua.
Ai ndoshta do të jetë "udhëtim i vetëm i madh" (shpesh jashtë vendit) i jetës suaj, sidomos nëse fillojnë problemet e fëmijëve. 
   
Udhëtimi i muajit të mjaltit vendoset disa muaj përpara nisjes, për faktin se duhet prenotuar në agjenci dhe duhen përcaktuar harxhimet e udhëtimit brënda mundësive të buxhetit tuaj.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1636 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind