Viti i Ri në Kolashin

463.00 €
Nr. Referencës
RF316740
Titulli i njoftimit
Viti i Ri në Kolashin
Përshkrim

Viti i Ri në Kolashin: Mbëritja më 29, 30 ose 31 Dhjetor dhe qëndrimi 3 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri. 

- Hotel Bianca Resort and Spa 5 yje 
3 netë - 463 Euro për person në dhomë dyshe (Mëngjeze dhe Darkë). 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit; 
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (me pije të përfshira); 
4. Muzikë dhe Argëtim për të tre netët (31 Dhjetor. 1 dhe 2 Janar). 
5. Pishina e Brendshme, Sauna dhe Qendër Fitnesi, 
6. Transfertë falas ne qendrën e Skive
7. Parking

Me Shume Detaje: Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Udhëtimi është individual


Tel: +355 04-223-2424
Vëndndodhja
Adresa
Sheshi Skënderbej
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2609 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Sheshi Skënderbej) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj