Krishtlindjet në Paris dhe Bruksel, 4 Ditë €499

499.00 €
Nr. Referencës
RF409856
Titulli i njoftimit
Krishtlindjet në Paris dhe Bruksel, 4 Ditë €499
Përshkrim

Dita e parë, 21 Dhjetor 2012. Udhëtimi me avion për në Bruksel. Pritja në Aeroportin e Brukselit. Transferimi me autobuz për në Bruksel. Vizitë me guidë ne Monumentet Kryesore të qytetit. Pasdite Nisja për në Paris. Sistemimi në Hotel ne Paris. 

Dita e dytë, 22 Dhjetor 2012. Mengjesi ne hotel. Vizitë panoramike e Parisit. Vizitohen: Harku i Triumfit, Shëtitje në Avenynë e famshme të Champs Elysées, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive, Muzeu i Luvrit. 

Dita e tretë, 23 Dhjetor 2012. Mengjesi ne Hotel. Vizitë në:  Panteoni, Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Sheshi Bastille, Opera, Tour Eiffel, Kisha St.Germain De Pres

Dita e katërt, 24 Dhjetor 2012. Mengjesi ne Hotel. Vizite: Lagja moderne te Parisit “La Défense”, Qendra tregtare “4 Temps”. Transferimi për në Aeroportin e Brukselit. Udhëtim me avion për në Shqipëri.

Me Shume Detaje:

Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe 499 Euro. 
Në pagesë përfshihen: 
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion 
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobuz. 
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi. 
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. 

Në pagesë nuk janë përfshirë: 
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program. 
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. 3. Lundrimi me Anije.


Tel: +355 04-223-2424


Vëndndodhja
Adresa
Sheshi Skënderbej
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2602 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Sheshi Skënderbej) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj