Viti i Ri në Kolashin

463.00 €
Αριθμός αναφοράς
RF197898
Τίτλος
Viti i Ri në Kolashin
Περιγραφή

Viti i Ri në Kolashin: Mbëritja më 29, 30 ose 31 Dhjetor dhe qëndrimi 3 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri. 

- Hotel Bianca Resort and Spa 5 yje 
3 netë - 463 Euro për person në dhomë dyshe (Mëngjeze dhe Darkë). 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit; 
3. Darka Speciale e Vitit të Ri (me pije të përfshira); 
4. Muzikë dhe Argëtim për të tre netët (31 Dhjetor. 1 dhe 2 Janar). 
5. Pishina e Brendshme, Sauna dhe Qendër Fitnesi, 
6. Transfertë falas ne qendrën e Skive
7. Parking

Me Shume Detaje: Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Udhëtimi është individual


Tel: +355 04-223-2424
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Sheshi Skënderbej
 • 2547 Εμφάνιση
Το Όνομα του Φίλου σου *
Το Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείου του Φίλου σου *
Το Όνομά σου
Το Ηλεκτρονικό σου Ταχυδρομείο
Μήνυμα
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Δεν υπάρχουν σχόλια που προστέθηκαν
Προσθήκη Σχολίου
συγγραφέας *
Tίτλος *
Eκτίμηση
Μήνυμα *
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
We were unable to find the requested address (, Sheshi Skënderbej) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Φόρτωση...
Are you sure you want to cancel your report?

Ανακοίνωση προς συγκρίνετε

  Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις για να συγκρίνετε
  Είσοδος
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός πρόσβασης
  Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης; Υπενθύμιση