Viti i Ri në Bansko (Bullgari)

345.00 €
Nr. Referencës
RF106638
Titulli i njoftimit
Viti i Ri në Bansko (Bullgari)
Përshkrim

Viti i Ri në Bansko: Nisje më 29, 30 ose 31 Dhjetor dhe qëndrimi 3 netë. Darka Speciale e Vitit te Ri. 

- Hotel Hermes 3* 
3 netë - 190 Euro për person në dhomë dyshe (Mëngjese). Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit; 
3. Darka speciale e Vitit të Ri; 
4. Fitness, Sauna, Banjo me avull;
5. Transferta vajtje ardhje nga Hoteli ne Qendrën e Skive.

- Hotel Mura 3* 
3 netë - 250 Euro për person në dhomë dyshe (Mëngjese). Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit; 
3. Darka speciale e Vitit të Ri; 

- Hotel Bansko Royal Towers 3*
 3 netë - 280 Euro për person në dhomë dyshe (Mëngjese dhe Darkë). 
Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjezet dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit; 
3. Darka speciale e Vitit të Ri
4. Pishina, Jakuzi, Sauna;
5, Parking.

- Hotel Lion 3* 
3 netë - 290 Euro për person në dhomë dyshe (Mëngjese). Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit; 
3. Darka speciale e Vitit të Ri; 
4. Pishina, Fitnes, Sauna, 
5. Transferta vajtje ardhje nga Hoteli ne Qendrën e Skive.

- Hotel St. George Ski & Spa Resort 4* 
3 netë - 275 Euro për person në dhomë dyshe (Mëngjese). Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit; 
3. Darka speciale e Vitit të Ri; 
4. Pishina, Banjo me avull, Sauna, Jacuzzi, 
5. Transferta vajtje ardhje nga Hoteli ne Qendrën e Skive.

- Hotel Park Gardenia 4* 
3 netë - 345 Euro për person në dhomë dyshe (Mëngjese dhe Darkë). Në pagesë përfshihen: 
1. Akomodim në hotel per 3 netë qëndrimi; 
2. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit; 
3. Darka speciale e Vitit të Ri; 
4. Pishina, Jakuzzi, Fitnes, Banjo me avull, Sauna;
5, Parking ;
6. Transferta vajtje ardhje nga Hoteli ne Qendrën e Skive.

Me Shume Detaje: Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Udhëtimi është individual


Tel: +355 04-223-2424
Vëndndodhja
Adresa
Sheshi Skënderbej
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2412 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Sheshi Skënderbej) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj