Viti i Ri në Selanik

219.00 €
Nr. Referencës
RF154548
Titulli i njoftimit
Viti i Ri në Selanik
Përshkrim

Dita e parë, 30 Dhjetor 2012. Nisja nga Tirana në oren 7.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kashticës për në Selanik. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbrritja në Selanik. Sistemimi dhe Darkë në Hotel.

Dita e dytë, 31 Dhjetor 2012. Mëngjesi ne hotel. Vizitë panoramike e Selanikut, vizitohen: Sheshi Aristotel, Kulla e Bardhë, zona Tsimiski dhe monumente të tjera historike të qytetit. Pasdite të lirë për shëtitje dhe blerje individuale. Darka Speciale e Vitit të Ri me Muzikë dhe vallëzim.

Dita e tretë, 1 Janar 2013. Mëngjesi në Hotel. Ekskursion në Halkidiki, ku vizitohen qytezat turistike te Halikdikisë. Darkë në hotel.

Dita e katërt, 2 Janar 2013. Mëngjesi ne Hotel. Nisja për në Shqipëri. Gjatë rrugës ndalesa të shkurtra. Mbrritja në Shqipëri.

Me Shume Detaje: 219 Euro: Hotel Telioni 3* (Fjetje dhe Mëngjez)
279 Euro: Hotel Porto Palace 5* (Fjetje, Mëngjez dhe Darkë)
289 Euro: Hotel Makedonia Palace 5* (Fjetje, Mëngjez dhe Darkë)
Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe, 
Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobuz
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobuz.
3. Akomodim në hotel 3 dhe 5 yje për 3 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset në të gjitha Hotelet dhe darkat ne Hotelet me 5 yje për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Darka Speciale e Vitit të Ri në Hotel Porto Palace (pë rezervimet ne Hotel Telioni dhe Porto Palace) dhe në Hotel Makedonia Palace për Klientët e rezervuar në këtë Hotel.
6. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në Muzeume dhe Monumente.


Tel: +355 04-223-2424
Vëndndodhja
Adresa
Sheshi Skënderbej
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2337 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Sheshi Skënderbej) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj