Me qera apartamente kabina plazhi

12.00 €
Nr. Referencës
RF108986
Titulli i njoftimit
Me qera apartamente kabina plazhi
Përshkrim
ne velipoje jepen me qera apartamente (kabina plazhi)
apartamenti perbehet dhome ndenje dhome gjumi kuzhine tualet ballkon
5persona 1 krevat dopio 2tek dhe 1 porativ kuzhine e kompletuar (ene kuzhine sobe furre frigorifer.tv,kondicioner ne katet e treta dhe katerta) akomodim i rehatshem per 5 persona
hyrjet jepen me qera me 15-te ditesha
cmimet;per pesembedhjete (15) dite qendrim
1 - 15 qershor 130 euro (15 dite) 10 euro nata 
15-30 qershor 150 euro ,,,,,,,,,, 10 euro ,,,,,
1-15 korrik 250 euro ,,,,,,,,,, 20 euro ,,,,,
15-31 korrik 300 euro ,,,,,,,,, 22 euro ,,,,,
1-15 gusht 400 euro ......... 30 euro ,,,,, 
15-30 gusht 280 euro ....... 22euro ,,,,
1-30 shtator ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,12 euro ,,,,,
qershori dhe shtatori 12euro nata akomodim 4-5 persona
contact
email vila_bujari@yahoo.com
mob: +355 (0)692313105
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Velipoje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 6231 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Velipoje) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj