Jepet me Qera dhe per sezonin veror,ne Orikum

25.00 €
Nr. Referencës
RF440696
Titulli i njoftimit
Jepet me Qera dhe per sezonin veror,ne Orikum
Përshkrim
Jepet me Qera dhe per sezonin veror,ne Orikum , Vlorë,apartament, në gjëndje shumë të mirë, 50 m2, 1 dh/gjumi, Jap me qera apartamente ne Orikum,Vlore. Apartamentet ndodhen ne katin e siperm te pallatit dhe kane nje siperfaqe te madhe verande,jane te sapo mobiluar dhe ju siguron nje qendrim teper komod.Sigurisht qe pallati eshte i paisur me ashensor ne dispozicion 24 ore. Apartamentet jane te paisur me kondicioner dhe kane nje kapacitet deri ne 5 Persona. Pallati ndodhet ne zone te banuar dhe per kete arsye mund te gjeni fare prane cdo gje qe do ju nevojitet. Cmimi eshte 25/euro nata , tel +355695823560, cmimi 25 €, tel 00355695823560
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Orikum
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.5
  • Votimi total: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Orikum) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj