Sarande, jap me qera garsonier

2,500.00 Lek
Nr. Referencës
RF145459
Titulli i njoftimit
Sarande, jap me qera garsonier
Përshkrim
Jap me qera garsoniera, ne nje vile private, ne hyrje te Sarandes, lagja e re te nenstacioni, kthesa mbi "Alpet".

Vila ofron garazh parkimi, distance te shkurter nga plazhi, si ne kembe dhe me mjet.
Nje nga lagjet me te qeta te sarandes, ofron freskine e mbremjes me nje oborr te kendshem, me pamje clodhese te Gjirit te Sarandes.

Secila garsoniere, ofron kendin e kuzhines, mikrovale, tostiere, sobe, frigorifere, aspirim, lavatrice, uje te garantuar me depozite.
Krevat matrimoniale ose per femije sipas kerkesave dhe kondicionere.
Tualet te pajisur me te gjitha komoditetet.
Te gjitha keto vetem per 2500 leke nata.

Gjate gjithe qendrimit tuaj do te keni asistencen dhe ndihmen e nevojshme per te shijuar pushimet me te bukura ne Sarande.

Per prenotimin e ambjentit, ju lutem kontaktoni ne nr. 069 42 89 126 (vodafone club).

Ju mirepresim!

Tel. : 0692242 89 126
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Sarande
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3170 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Sarande) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj