Dhoma Ne Plazhin E Radhimes-Vlore

Nr. Referencës
RF397732
Titulli i njoftimit
Dhoma Ne Plazhin E Radhimes-Vlore
Përshkrim
DHOMA PLAZHI PER SEZONIN VEROR!
VETEM 10 METRA NGA DETI!
 
NE PLAZHIN E RADHIMES,NE NJE ZONE TE QETE,OFROJME DHOMA PER SEZONIN VEROR,TE PERBERA SI ME POSHTE:
 
ECONOMY
DOUBLE
GOLD
__________________________________________________ __________
 
ECONOMY:DISPONOJME 3 TE TILLA,JANE DHOMA 2+2 PERSONA,TE KOMPLETUARA ME KEND GATIMI,TUALET,BALLKON,TV,FRIGO.
CMIMET PER KETO DHOMA PER NJE PERIUDHE PREJ 14 NETESH JANE:
 
1-30 QERSHOR/1-15 SHTATOR: 210 EURO/14 NETE
1-15 KORRIK: 320 EURO/14 NETE
16-30 KORRIK/1-30 GUSHT 360 EURO/14 NETE
__________________________________________________ ___________
 
DOUBLE:DISPONOJME 1 TE TILLE.ESHTE NJE HYRJE ME DY DHOMA 5+2 PERSONA,E KOMPLETUAR ME KEND GATIMI,TUALET,BALLKON,TV,FRIGO.
CMIMET PER KETE HYRJE PER NJE PERIUDHE PREJ 14 NETESH JANE:
 
1-30 QERSHOR/1-15 SHTATOR: 360 EURO/14 NETE
1-15 KORRIK: 430 EURO/14 NETE
16-30 KORRIK/1-30 GUSHT 500 EURO/14 NETE
__________________________________________________ ____________
 
GOLD:DISPONOJME 6 TE TILLA.JANE DHOMA 4+2 PERSONA.NDODHEN NE KATIN E DYTE,DHE JANE ME AJER TE KONDICIONUAR.HAPESIRAT JANE TE BOLLSHME,DHE ME KOMODE.KANE NJE GUZHINE,TUALET,BALLKON,TV LCD,FRIGO.
CMIMET PER KETO DHOMA PER NJE PERIUDHE PREJ 14 NETESH JANE:
 
 
1-30 QERSHOR/1-15 SHTATOR: 360 EURO/14 NETE
1-15 KORRIK: 430 EURO/14 NETE
16-30 KORRIK/1-30 GUSHT 500 EURO/14 NETE
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Radhime
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4963 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Radhime) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj