apartament 65 m² 2.500 Leke/nata (Rr. Mitat Hoxha)

2,500.00 Lek
Nr. Referencës
RF102070
Titulli i njoftimit
apartament 65 m² 2.500 Leke/nata (Rr. Mitat Hoxha)
Përshkrim
Jap Apartament 1+1 me qera per pushime verore ne Sarande.
Fare prane detit dhe shetitores se qytetit, kapaciteti nje familje 4 antaresh, kushtet optimale banimi, cmimi 2500 leke nata..
Lutemi që kontaktimi dhe prenotimi te kryhet disa dite para.
Cel. : +355 (0)672258358
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3012 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj