Apartament 60 m² (Shkembi Kavajes(golem) Durres)

Nr. Referencës
RF603256
Titulli i njoftimit
Apartament 60 m² (Shkembi Kavajes(golem) Durres)
Përshkrim
Jepet me qera banese tek Shkembi Kavajes(golem) Durres ,e paisur dhe e mobiluar me te gjitha orendite per nje banim(pushime) komode.Banesa eshte 1+1 dhe permban Guzhime e paisur me te gjitha orendite per gatime etj,televizor kabllor,kondicioner(klime),korridor,ballkon.Dhoma gjumit permban 2 kravate teke dhe nje kravat dopio+kravat portativ sipas nevojave.Uje drita dhe parkim 24 ore non stop. 
Shtepia(Apartamenti) eshte 100m larg detit.
Bejm ulje cmimi ne qoftese qiramarresi nuk deshiron kondicioner,(klimen)!

Kontakt:
E-Mail: Kliton.00@gmail.com / 
            Kliton.K@hotmail.com


Tel. : +355 69 22 39 296
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Shkembi Kavajes
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 6975 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Shkembi Kavajes) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj