Lezhe, jap me qera Vile 110 m² (Shengjin)

Nr. Referencës
RF925918
Titulli i njoftimit
Lezhe, jap me qera Vile 110 m² (Shengjin)
Përshkrim
Zona/Rruga : Shengjin, Rr. e Kunes, 1.5km nga lapidari

Ofroj me qera, vile ne plazhin e Shengjinit, Rr. e Kunes, 1.5km nga Lapidari.

Vila ndodhet shume prane plazhit, ne nje zone turistike qe ofron te gjitha argetimet e veres.

Kati i pare i viles ofron kuzhine, dhome ndenje dhe nje tualet.
Kati i dyte ofron tre dhoma gjumi dhe nje tualet.

Gjithashtu, pushuesit do te kene privilegjin e nje kopshti qe ne mbremjet e veres ofron freskine e pemeve dhe luleve.

Vila eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket dhe kondicioner.

Per me shume informacione mbi cmimin dhe prenotimet, lutemi te kontaktoni nr. 0692261179 (vodafone club).

Ju mirepresim!

Tel. : 0692261179
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Lezhë
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4625 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Lezhë) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj