jap me qera garsonier 35 m² 2.000 Leke/nata

2,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF915130
Titulli i njoftimit
jap me qera garsonier 35 m² 2.000 Leke/nata
Përshkrim
Zona/Rruga : Orikum/Vlore

Ofrojme garsoniere per pushime ne qytetin e Orikumit. 
Dhomat jane te pershtatshme per ciftet e reja me 1 ose 2 femije te vegjel dhe jane te pajisura me ambient dhe ene gatimi. 
Vend parkimi per makinen tuaj.

Ju mirepresim!
Artani


Cel. : +355694722769
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Orikum
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2923 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Orikum) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj