Jap me qera 2 katet e nje Vile , 120 m² per kat, 5

500.00 €
Nr. Referencës
RF149086
Titulli i njoftimit
Jap me qera 2 katet e nje Vile , 120 m² per kat, 5
Përshkrim
Tirane, jap me qira me 2 katet e nje Vile ne Rr. Sulejman Delvina. Vila me nje siparfaqe 120 m2 per kat, eshte e shtruar ne pllake.
Kati I eshte i ndare ne 2 salla te medha dhe 1 wc. 
Kati II eshte i ndare ne 4 dhoma 1 wc dhe 2 ballkone, Vila eshte e pershtatshme per aktivitet biznesi,ambientet jane te pa mobiluar, mundesi parkimi brenda oborrit te Viles.
Cmimi 500 Euro/muaj per kat.
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2531 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj