Tirane, jap me qera garsoniere te mobiluar

200.00 €
Nr. Referencës
RF183632
Titulli i njoftimit
Tirane, jap me qera garsoniere te mobiluar
Përshkrim
Zona/Rruga : Blv. Gjergj Fishta

Jap me qera garsoniere 32.5 m2, midis Ekspozites"Shqiperia Sot" dhe Gjykates, te kullat jeshile, e mobiluar mire, 2 ashensore, citofon, tv, frigorifer, lavatrice, kondicioner, krevat dopjo, dollap, kondra-bufe, sobe me 3 vatra+furre gatimi.
Cmimi 200 euro/muaj.
Preferohet qendrim me afat te gjate.
Cel: 0693295272
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Blv. Gjergj Fishta
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4455 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Blv. Gjergj Fishta) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj