Jepet me qera Vile 720 m² 2.500 Euro (Liqeni.)

Nr. Referencës
RF626673
Titulli i njoftimit
Jepet me qera Vile 720 m² 2.500 Euro (Liqeni.)
Përshkrim
Jepet me qira Vile 3 kat tek Liqeni. Vile 3 kat, me siperfaqe totale 720m2 dhe 180 m2/kat, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet nje zone te qete te Tiranes. Vila organizohet: Kati 0 ambjente teknike dhe per parkim. Kati I ka 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2 wc, 2 bll. Kati II ka 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2 wc, 2 bll. Kati III ka 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2 wc, 2 bll. Vila ka kondicionere ne cdo dhome, ka tarrace te shfrytezueshme, rreth 250 m2 oborr te gjelberuar, mundesi parkimi. Gjenerator 40kva, rezervuare 10.000 litra rezerve. 
Cmimi 2500 Euro/muaj.


kontakt: 04 4809606 / 06720 53360 / 0672053361
email:tiranarealestate@gmail.com
Web:http://www.tiranarealestate-al.com/
Skype: tirana.real.estate
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Liqeni Artificial
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2260 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Liqeni Artificial) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj