jap me qera Vile 170 m² (Ksamil. Rruga e Detit)

80.00 €
Nr. Referencës
RF193999
Titulli i njoftimit
jap me qera Vile 170 m² (Ksamil. Rruga e Detit)
Përshkrim
Vile me qera per sezonin turistik ne nje nga plazhet me te mire/bukur te Ksamilit , Distanca nga plazhi eshte vetem 100m , vila eshte 2 kateshe . ka 3 dhoma gjumi , dhome pritje , guzhine , 2 banja me dushe , verande te madhe me pamje nga deti . Kondicioner , uje dhe energji 24 ore , vila ka the lavatriche , 32 inch televizor , digialb tv, dvd . Parking makinash parkon deri ne 3 makine para shtepise.
Shtepia Jepet me qira e gjithe dhe jo me dhoma . 

Na kontaktoni me email per cdo pyetje tek ( olliemarku@gmail.com ) ose tek numurat e telefonit me poshte. 

May 80 Euro per night
June - August 100 Euro per night
September - October 80. Euros per night 

Any further questions please contact on ( olliemarku@gmail.com )

Tel. : 0030 697 9689739

Cel. : 0044 78434 76385
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Ksamil
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4528 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Ksamil) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj