Jepet me Qera dhe per sezonin veror,ne Orikum

25.00 €
Αριθμός αναφοράς
RF440696
Τίτλος
Jepet me Qera dhe per sezonin veror,ne Orikum
Περιγραφή
Jepet me Qera dhe per sezonin veror,ne Orikum , Vlorë,apartament, në gjëndje shumë të mirë, 50 m2, 1 dh/gjumi, Jap me qera apartamente ne Orikum,Vlore. Apartamentet ndodhen ne katin e siperm te pallatit dhe kane nje siperfaqe te madhe verande,jane te sapo mobiluar dhe ju siguron nje qendrim teper komod.Sigurisht qe pallati eshte i paisur me ashensor ne dispozicion 24 ore. Apartamentet jane te paisur me kondicioner dhe kane nje kapacitet deri ne 5 Persona. Pallati ndodhet ne zone te banuar dhe per kete arsye mund te gjeni fare prane cdo gje qe do ju nevojitet. Cmimi eshte 25/euro nata , tel +355695823560, cmimi 25 €, tel 00355695823560
Κατάσταση
Μεταχειρισμένo
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Orikum
Το Όνομα του Φίλου σου *
Το Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείου του Φίλου σου *
Το Όνομά σου
Το Ηλεκτρονικό σου Ταχυδρομείο
Μήνυμα
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
Δεν υπάρχουν σχόλια που προστέθηκαν
Προσθήκη Σχολίου
συγγραφέας *
Tίτλος *
Eκτίμηση
Μήνυμα *
Είστε ένας άνθρωπος? *
Κλικάρετε στην εικόνα για να ανανεωθεί το Σχήμα. Παρακαλώ εισάγετε τους χαρακτήρες που εμφανίζονται στην εικόνα
We were unable to find the requested address (Orikum) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Φόρτωση...
Are you sure you want to cancel your report?

Ανακοίνωση προς συγκρίνετε

    Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις για να συγκρίνετε
    Είσοδος
    Όνομα χρήστη
    Κωδικός πρόσβασης
    Ξεχάσατε τον κωδικό πρόσβασης; Υπενθύμιση