Jap me qera shtepi pushimi dhe dhoma plazhi

Nr. Referencës
RF174669
Titulli i njoftimit
Jap me qera shtepi pushimi dhe dhoma plazhi
Përshkrim
Zona/Rruga : Uji i Ftohte 150 m nga Plazhi i Ri Vlore

Dhoma plazhi, me mundesi gatimi dhe banjo moderrne.
100m nga Plazhi i Ri. Me ballkone me pamje nga deti me perendimin e diellit mbi ishullin e Sazanit, parking te hapur. 
Energji uje 24 ore non stop. 
Rooms, self caterin and modern bathroom.
100m from the seaside. With balconies overlooking the sea with sunset on the island of Sazan, open parking.
Energy water 24 hours non stop.


Cel. : +355 (0)694414744
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
Uji i Ftohte
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 7892 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Uji i Ftohte) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj