SUPERIOR BEEF AMINO 7200/ shije portokalli 320 tableta

4,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF146574
Titulli i njoftimit
SUPERIOR BEEF AMINO 7200/ shije portokalli 320 tableta
Përshkrim

SUPERIOR BEEF AMINO 7200

BURIM PROTEINASHTË CILËSISË MË TË LARTË

PRODUKT I PRODHUAR VEÇANËRISHT PËR SPORTISTËT PROFESIONIST.

ÇDO TABLETE PËRMBAN 1800 MG PROTEIN ISOLATE TË HIDROLIZUAR ME ORIGJINË SHTAZORE (MISH LOPE), SPEKTRIN E PLOTË TË AMINOACIDEVE ME PËRQENDRIM TË LARTË, SI DHE SHUMË PËRBËRËS TË TJERË USHQYES DHE TË DOMOSDOSHËM.

Aminoacidet nga mishi i lopës të ekstraktuara nga Proteina Isolate e Hidrolizuar e mishit të lopës janë shumë të lehta për tu tretur, rrisin nivelin e kolagjenit, dhe mbështesin proçeset anabolike. Ajo nuk përmban kolesterol, laktoz dhe yndyrna dhe ndihmon në rritjen e masës muskulare të pastër. Amino 7200 vjen në tableta të përtypshme me shije portokalli, e ngjashme me W.M.B Amino 6300. Është një produkt unik në treg ndryshe nga aminoacidet e tjera të mishit të lopës me shije apo erë të pakëndshme. Pasi ta provoni dhe shijoni një herë ju do të dashuroheni me këtë produkt.

UDHËZIME PËR PËRDORIMIN:

Si suplement ushqimor merrni 4 tableta midis vakteve dhe 4 tableta 45 minuta përpara ose menjëherë pas stërvitjes.

PARALAJMËRIME:

Suplementet ushqimore nuk zëvendesojnë një dietë të balancuar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar. Mbajeni produktin larg fëmijëve. Konsultohuni me doktorin tuaj përpara përdorimit. Tejkalimi në përdorim mund të shkaktojë efekt laksativ.

FAKTORËT ALERGJIK:

Prodhuar në një strukturë PMP , që përdor qumësht , sojë, vezë , kikirikë.

KUSHTET E RUAJTJES:

Të ruhet në një vend me temperaturë midis 5-30 ° C ( 41-86 ° F) . Mbani larg nga të nxehtit e drejtpërdrejtë, lagështia dhe rrezet e diellit . Pas hapjes mos e mbani produktin më shumë se 6 muaj.

PËRBËRËSIT:

Proteine Isolate e mishit të lopës e hidrolizuar (1800 mg/tab), Agjent Mbushës (Celluloze Microcristaline), Embëlsues(sorbitol),Agjent kundër ngurtësimit (stearat magnezi, talk, trikalcium fosfat), Arome Portokalli dhe Mandarine (natyrale dhe artificiale), Ngjyrues (sanset yellow FCF).

Vëndndodhja
Adresa
rruga spiro ballkameni
Kodi postar
1000
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1532 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , rruga spiro ballkameni, 1000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj