Bcaa 2-1-1 powder 420gr shije limoni/molle

5,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF174883
Titulli i njoftimit
Bcaa 2-1-1 powder 420gr shije limoni/molle
Përshkrim

ESSENTIAL BCAA 2:1:1 PLUHUR

AMINOACIDE ME VARG TË DEGËZUAR PËR MBAJTJEN E MASËSMUSKULARE.

ContentPER 100gPER DAILY AMOUNT (12 g)per serving (6 g)%RI* PER SERVING
Energy1551 kJ/364 kcal186 Kj/44 kcal93 kJ/22 kcal
Fat0 g0 g0 g
of which saturated0 g0 g0 g
Carbohydrate0,3 g<1 g<0,5 g
of which sugars0,3 g<1 g<0,5 g
Protein83 g10 g5 g
Salt0 g0 g0 g
L-Leucine42 g5000 mg2500 mg
L-Isoleucine21 g2500 mg1250 mg
L-Valine21 g2500 mg1250 mg

AMINOACIDE ME VARG TË DEGËZUAR

Suplementet, që përmbajnë aminoacide me varg të degëzuar kanë për qëllim të plotësojnë harxhimet gjatë stërvitjeve muskulare të sforcuara, sidomos për sportistët.

UDHËZIME PËR PËRDORIMIN:

Merrni 2 racione (12gr) midis vakteve ose përpara, gjatë dhe pas stërvitjes me ujë, pijen tuaj të preferuar ose suplement ushqimor me përmbajtje të lartë proteinash.

PARALAJMËRIME:

Ky produkt nuk ka për qëllim të diagnostifikojë,trajtojë, kurojë ose parandalojë asnjë sëmundje. Suplementet ushqimore nuk zëvendësojnë një dietë të balancuar ushqimore dhe menyrë të shëndetshme jetese.

FAKTORËT ALERGJIK:

Prodhuar në një strukturë GMP, që përdor qumësht, sojë, vezë, kikirikë.

KUSHTET E RUAJTJES:

Të ruhet në një vend me temperaturë midis 5-30 ° C ( 41-86 ° F) . Mbani larg nga të nxehtit e drejtpërdrejtë, lagështia dhe rrezet e diellit . Pas hapjes mos e mbani produktin më shumë se 2 muaj.

PËRBËRËSIT NË PRODUKTIN ME SHIJE MOLLE:

L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, rregullues aciditeti (acid citric),ëmbëlsues(sucralose), aromë, ngjyrues (caramel)

PËRBËRËSIT NË PRODUKTIN ME SHIJE LIMONI:

L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, rregullues aciditeti(acid citric), ëmbëlsues(sucralose), aromë,ngjyrues (beta karoten).

Vëndndodhja
Adresa
rruga spiro ballkameni
Kodi postar
1000
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1450 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , rruga spiro ballkameni, 1000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj