stanabol x 90 tableta

4,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF362112
Titulli i njoftimit
stanabol x 90 tableta
Përshkrim

STANABOL X

Supplement FactsPer 100gPer Serving 3 tabs
Protein33g< 2g
Carbohydrate0g0g
Fat0g0g
Vitamin E(as d-alpha tocopheryl acetate)545 IU30 IU (100% RDA*)
Vitamin B6 (as Pyridoxine HCl)145,7mg8mg (400% RDA*)
Vitamin B12 (as Cyanocobalamin)874mcg48mcg (800% RDA*)
Zinc (as zinc amino acid chelate)27,3mg1,5mg (10% RDA*)
Nitric Oxide Booster32787mg1800mg
L-Citrulline Malate 1:19107mg500mg
3-Aminopropanoic Acid (Beta-Alanine)5464,5mg300mg
Arginine-Alphaketoglutarat 2:1 (A-AKG)18215mg1000mg
Testosteron Blast1600mg1600mg
Ovine Placenta powder911mg50mg
Black Cohosh Root extract (100% root)911mg50mg
Agaricus bisporus extract (100% mycelia)911mg50mg
Tribulus Trerestris extract (100% fruit)911mg50mg
Urtica Dioica (3,4-Divanillyl Tetrahydrofuran) (100% root)911mg50mg
Cissus Quadrangularis (ketosterone) (100% whole herb)911mg50mg
Milk Thistle Extract (100% seed)911mg50mg
Saw Palmetto Extract (100% fruit)911mg50mg
Goathead (100% fruit)1093mg60mg
Niacin1093mg60mg
Guarana Extract (100% fruit)5464,5mg300mg
Coffein Anhydrous1821,5mg100mg
Caltrop (100% fruit)1821,5mg100mg
Yellow vine (100% fruit)1457mg80mg
Muira Pumama (100% bark)1821,5mg100mg
Oriental Ginseng (100% root)3643mg200mg
Spirulina3643mg200mg

Stanabol – X është një kompleks sinergjik i 25 substrateve të njohura anabolike, Anabolik Stack modulates testosterone dhe hormoneve të tjera anabolike të tilla si insulina, hormoni i rritjes HGH dhe IGF-1 dhe hormonet e tiroideve T3 dhe T4. Në përgjithësi, kombinim sinergjik i substrateve anabolike në Anabolic Stack mbështesin një prodhim më të mirë të muskujve të definuar, djegien e yndyrës dhe rigjenerim më të shpejtë.

Disa nga përfitimet e Stanabol – X :

 • Rritës Natyral i Testosteronit
 • Maksimizon Forcën
 • Rrit Performancën Seksuale

Stanabol – X është një hormon anabolik përforcues efektive, i cili në kombinim me No4 AAKG është superior ndaj çdo produkti tjetër në treg. Stanabol – X është një kompleks i substrateve hormonale që zhvillohet në laboratorët e Superior 14, ku kombinohen në këtë formulë unike 25 substrate anabolike.

Të gjithë përbërësit janë në nivele farmaceutike, kështu që rezultati i kësaj formule është i pabesueshëm!

Hormonet tuaja do të jenë në max, dhe me një kombinim të Platinum Mass ose Superior Mass Professional fitimet tuaja në masë më të definuar të muskujve dhe forcë të pastër do të jenë në një nivel krejtësisht të ri! Të gjithë rreth jush do të jenë xheloz për transformimin tuaj!

UDHËZIME:Si një suplement, merrni 3 tableta me 4-6 dl ujë të ftohtë. MOS TEJKALONI SASINË DITORE TË REKOMANDUAR.TË MBAHET LARG FËMIJËVE DHE KAFSHËVE SHTËPIAKEINFORMACION PËR SPORTISTËT:Për shkak të kufizimeve unike të organizatave sportive amatore dhe profesioniste ( p.sh. WADA, NCAA, NFL, MLB, NBA, UIL, etj) Është i rekomanduar konsultimi me institucionet e duhura para marrjes të këtij suplementi apo ndonjë suplementi tjetër.SHIKO AMBALLAZHIN PËR INFORMACIONIN MBI PRODUKTIN DHE FAKTE PLOTËSUESE. SHËNIM:Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.Të hudhet pas datës së skadimit . Ju lutem, mos e përdorni në kombinim me shtesa të tjera ushqimore, farmaceutike, ushqime që konsiderohen të jenë stimuluese.PËR TË EVITUAR PAGJUMËSIN, MOS E KONSUMONI 4 ORË PARA GJUMIT. MOS TEJKALONI 6 TABLETA NË 24 ORË . MOS E PËRDORNI MË SHUMË SE 5 DITË NGA ÇDO PERIUDHË 7 DITORE. Pas 8 javësh të përdorimit të ndërpritet për të paktën 2 javë .SHIKO AMBALLAZHIN PËR INFORMACIONIN MBI PRODUKTIN DHE FAKTE PLOTËSUESE.FAKTORËT ALERGJIK:Prodhuar në një strukturë GMP, që përdor qumësht, soje, vezë, kikirikë .

Paketimi:

90 tableta

Vëndndodhja
Adresa
rruga spiro ballkameni
Kodi postar
1000
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1725 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , rruga spiro ballkameni, 1000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj