bcaa+b6

3,500.00 Lek
Nr. Referencës
RF111398
Titulli i njoftimit
bcaa+b6
Përshkrim
SUPERIOR BCAA+B6
AMINOACIDE ME VARG TË DEGËZUAR DHE VITAMINË B6
Superior BCAA +B6
AMINOACIDE ME VARG TË DEGËZUAR DHE VITAMINË B6
Superior BCAA +B6 përmban tre aminoacidet esenciale leucine, izoleucine, valine në raportin 2:1:1.
Superior BCAA përmban dhe vitaminë B6 e cila gjithashtu kontribuon në metabolizmin energjitik dhe redukton lodhjen muskulare. Vitamina B6 merr pjesë në metabolizmin normal të glikogjenit dhe proteinave si dhe në funksionin normal të sistemit imunitar.*
* Këto deklarata janë provuar shkencërisht nga Autoriteti Europian i Sigurisë Ushqimore dhe EFSA autorizuar nga Komisionit Evropian.
UDHËZIME PËR PËRDORIMIN:
Merrni një racion( 4 tableta) në ditë përpara trajnimit ose vakteve ushqimore.
PARALAJMËRIME:
Suplementet ushqimore nuk zëvendësojnë një dietë të balancuar dhe mënyrë jetese të shëndetshme. Mos tejkaloni dozën e rekomaduar ditore. Mbajeni larg fëmijëve. Konsultohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit.
FAKTORËT ALERGJIK:
Prodhuar në një strukturë GMP , që përdor qumësht, sojë, vezë, kikirikë.
KUSHTET E RUAJTJES:
Të ruhet në një vend me temperaturë midis 5-30 ° C ( 41-86 ° F) . Mbani larg nga të nxehtit e drejtpërdrejtë, lagështia dhe rrezet e diellit . Pas hapjes mos e mbani produktin më shumë se 2 muaj.
 SUPERIOR BCAA+B6
AMINOACIDE ME VARG TË DEGËZUAR DHE VITAMINË B6
Superior BCAA +B6
AMINOACIDE ME VARG TË DEGËZUAR DHE VITAMINË B6
Superior BCAA +B6 përmban tre aminoacidet esenciale leucine, izoleucine, valine në raportin 2:1:1.
Superior BCAA përmban dhe vitaminë B6 e cila gjithashtu kontribuon në metabolizmin energjitik dhe redukton lodhjen muskulare. Vitamina B6 merr pjesë në metabolizmin normal të glikogjenit dhe proteinave si dhe në funksionin normal të sistemit imunitar.*
* Këto deklarata janë provuar shkencërisht nga Autoriteti Europian i Sigurisë Ushqimore dhe EFSA autorizuar nga Komisionit Evropian.
UDHËZIME PËR PËRDORIMIN:
Merrni një racion( 4 tableta) në ditë përpara trajnimit ose vakteve ushqimore.
PARALAJMËRIME:
Suplementet ushqimore nuk zëvendësojnë një dietë të balancuar dhe mënyrë jetese të shëndetshme. Mos tejkaloni dozën e rekomaduar ditore. Mbajeni larg fëmijëve. Konsultohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit.
FAKTORËT ALERGJIK:
Prodhuar në një strukturë GMP , që përdor qumësht, sojë, vezë, kikirikë.
KUSHTET E RUAJTJES:
Të ruhet në një vend me temperaturë midis 5-30 ° C ( 41-86 ° F) . Mbani larg nga të nxehtit e drejtpërdrejtë, lagështia dhe rrezet e diellit . Pas hapjes mos e mbani produktin më shumë se 2 muaj.
 
 
 
 
 
 
 
Vëndndodhja
Adresa
rruga spiro ballkameni
Kodi postar
1000
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1370 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , rruga spiro ballkameni, 1000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj