Aparat profesional NIKON D3200

29,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF200920
Titulli i njoftimit
Aparat profesional NIKON D3200
Përshkrim
Aparat Nikon d3200 dhe lente 18 - 55 bashke me nje bateri rezerve, nje cante, nje filter kendgjere dhe nje tripod(gorillapod).
Aparati eshte perdorur nje Vit dhe ka rreth 10 000 shkrepje. Cmimi eshe 290 000 lek te vjetera.
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • Eshte akoma ne shitje?

  Doja te dija nese e keni akoma ne shitje aparatin e perdorur Nikon D3200 ?
  GE / 08.07.2014 15:54
 • NIKON D3200

  Eshte dhene (shitur)
  turi / 08.07.2014 20:58
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj