SHITET OSE JEPET ME QERA OBJEKTI,

0,000.00 $
Nr. Referencës
RF389662
Titulli i njoftimit
SHITET OSE JEPET ME QERA OBJEKTI,
Përshkrim
Shitet ose jepet me qera, "Pika Turistike" ne Gramsh. Ambjenti 1200 m2, ndertesa eshte 3-kateshe, me parking, dhe hapsir prej 2400 m2, e hipotekuar. Perfshin 11 dhoma hoteli, 2 salla, qe mund te perdoren per Bar-Restorant, nje salle per Dasma ose konferenca. Te interesuarit te kontaktojne ne kete adrese, ose ne numrat; 00355696184695, 00355692860100
CMIMI I DISKUTUESHEM
Sold or leased, "Tourist Point" Gramsh. Environment 1200 m2, is 3-storey buildings, with parking, and space of 2,400 m2, the mortgage. Includes 11 hotel rooms, two halls, which can be used for bar-restaurant, a hall for weddings or conferences. Interested parties to contact me at this address, or numbers; 00355696184695, 00355692860100
price is negotiable.
Me poshte ju kemi derguar dhe disa foto te objektit.
 NE HYRJE TE QYTETIT
Gjendja
E re
Formular prenontimi
Njesia kohore
Në orë
Vëndndodhja
Kodi postar
0355
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3113 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , 0355) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj