shitet/jepet me qera

,...00 $
Nr. Referencës
RF706343
Titulli i njoftimit
shitet/jepet me qera
Përshkrim
Jap me qera/shes,buze unazes"Shkozet-plepa DURRES .  Ambienti eshte i pershtatshem per shume lloje aktivitetesh si shkolla robaqepesi showroom etj Kati perdhe ka nje siperfaqje prej 260m2 ,kurse pese katet e tjera nga 340m2 ,Hapesira eshte e perndare dhe mund  ti pershtatet kerkesave te ndryshme, Obiekti ka nje obor te rethuar me siperfaqje 800m2 i cili mund te sherbeje edhe si parkim..
cmimi i diskutushem  ....0682962617...00393492615161
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
durres
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1502 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (durres) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj