Hotele, vila dhe dhoma plazhi në Velipojë, Shëngjin dhe Durrës

Nr. Referencës
RF148562
Titulli i njoftimit
Hotele, vila dhe dhoma plazhi në Velipojë, Shëngjin dhe Durrës
Përshkrim
Nëse keni nevojë për të gjetur hotele, vila dhe dhoma plazhi në Velipojë, Shëngjin dhe Durrës,  Ne jemi në kontakt me më shumë se 200 vende pushimi në Velipojë, Shëngjin dhe Durrës. Ne njohim nga afër kushtet, shërbimet dhe çmimet më të mira që ofrohen këtë vit në plazhet shqiptare. Kemi fotot origjinale për çdo ambient. Shpejtoni sepse sezoni më i mirë dhe më i lirë është deri me datë 15 Korrik. Çmimet për këtë hotel në Shëngjin Qershori 15 euro, kurse deri me 15 Korrik janë 20 euro. Dhomat janë me 4 shtretër. Më vonë çmimet rriten!!!

Mund të telefononi në nr: 0672832470,

 
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4122 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj