OKAZION SHITET OSE JEPET ME QERA NDERTESA

40,000.00 $
Nr. Referencës
RF141149
Titulli i njoftimit
OKAZION SHITET OSE JEPET ME QERA NDERTESA
Përshkrim
OKAZION SHITET OSE JEPET ME QERA NDERTESA ME LEJE NDERTIMI PODRUM DHE(5)PESE KATE KU JANE NDERTUAR PODRUMI DHE (3)TRE KATE DHE (2)DY KATE JAN PER TU RINDERTUAR AKOMA , KATET QE JAN NDERTUAR JAN PER NJE PRESPETIV PER AMBJETE BISNESI TE SHUM LLOJESH , CDO KAT KA NJE SIPERFAQE PREJ 200m2 , KURSE KATET QE SJAN AKOMA RINDERTUAR JAN PER SHTEPI ME SHKALL TE VECANT NDAJ SHKALLEVE TE BISNESIT, SEPSE KEMI NJI TERREN PREJ 60m2 MBRAPA NDERTESES NGJITUR ,PER SHKALLET E DY KATEVE PER SHTEPI ME MUNDESI DHE PER ASHENSOR . KATI NENTOKSOR ESHT I PERFUNDUAR DHE FUKSJONON SI PUB PREJ TET VITESH KURSE KATII PAR ESHTE DHENE VITE PERPARA ME QERA INTERNET DHE PLEJSTESHEN DHE TANI JO NE PERDORIM , KURSE KATET E SIPERME JAN TE PERFUNDUARA PO MUNGOJN VETEM VETRATAT SIC SHIFET DHE NE FOTOT . NDERTESA NDODHET NE QENDER TE SHIJAKUT OSE ME SAKT NE UNAZ .
Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet me para në dorë, Shitet me këste ose me kredi, Me oborr, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës, Pranë stacionit të autobusit 
Çmim i diskutueshëm
Sipërfaqja (m²): 201-300
Adresa: shijak
Kontakt: 0697295280 

Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1971 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj