Shitet ose jepet me qera Sallon bukurie. -#$- Sallon bukurie e super dizenjuar -#$-

Nr. Referencës
RF405030
Titulli i njoftimit
Shitet ose jepet me qera Sallon bukurie. -#$- Sallon bukurie e super dizenjuar -#$-
Përshkrim
Shitet ose jepet me qera Biznesi.
Sallon bukurie e super dizenjuar  dhe e mobiluar ne gjendje perfekte.
Biznesi eshte i punuar rreth nje viti dhe eshte mbyllur si arsyeje largimi jashte vendit
Siperfaqja: 50m2 Kati : III

Adresa :  Kompleksi dardan afer Elbasan Arena
Kontakto: +355 (0)699637838


Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
Kompleksi dardan afer Elbasan Arena
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3498 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Kompleksi dardan afer Elbasan Arena) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj