SHITET NJE KAT I TERE 2/4 NE UJE TE FTOHTE VLORE

Nr. Referencës
RF116099
Titulli i njoftimit
SHITET NJE KAT I TERE 2/4 NE UJE TE FTOHTE VLORE
Përshkrim
OKAZION.

SHITET KATI I 2\4. NE UJE TE FTOHTE MBI PLAZHIN PUBLIK. ME HPOTEKE DIREKT NGA FIRMA E NDERTIMIT.

DETAJET E PRONES

• Tipi: 5 garzoniere/ me mundesi modifikimi ne 1+1
• Dhoma Gjumi: 5
• Tualete: 5
• Viti I ndertimit:2013
• Sip. M2: 310
• Pamje: te plot nga deti / te plot nga portokallet (mali)
• Parking: I bollshem
• Sistem qendror gazi: jo
• Verande: po me pamje mahnitese nga deti
• Kati: 2/4
• Ashensor: po
Gjendja
E re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2050 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj