Shitet apartament ne Pogradec, 1+1, 64 m2, i mobilur

32,000.00 €
Nr. Referencës
RF193536
Titulli i njoftimit
Shitet apartament ne Pogradec, 1+1, 64 m2, i mobilur
Përshkrim
Shitet apartament ne Pogradec, 1+1, 64 m2, i mobilur, me hipoteke te rregullt, kati i pare. afer liqenit tek Euro korca, shume afer 1 majit nje nder vendet me te bukura te ketij qyteti.

Cmimi 32000 euro
i diskutueshem

Kontakto : cel. 0666090365
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Korces
Qyteti / Zona
Pogradec
Adresa
Pogradec
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1607 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Korces, Pogradec, Pogradec) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj