Apartament ne Tirane Zogu i Zi

106,000.00 $
Nr. Referencës
RF702487
Titulli i njoftimit
Apartament ne Tirane Zogu i Zi
Përshkrim
Shitet, apartament ne Tirane ZOGU I ZI, TIRANE, në gjëndje shumë të mirë, 144 m2, kati 2,banio, Pershkrimi Ndertesa e re e perfunduar dhe shume moderne me akses ne te gjitha drejtimet si ne hyrje dhe ne dalje te qytetit. Apartamenti perbehet nga : 1 dhome + 1(gatimi +ngrenie+ndenje)+ banjo me nje verand prej 52m2. Ambjenti eshte vend ideal dhe per zyra. PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI : Mob: +355 68 20 56 356; E-mail: fabrike@pespagroup.com, cmimi 106,000 € e diskutueshme,
tel 00355682056356, 00355682068095, 08:00 - 23:00
 • Tipi: apartament
 • Metra Katrorë: 144
 • Kati: 2
Rajoni: ne Tirane
106,000 €
00355682056356  00355682068095
 

PESPA IMOBILIARE
0689033529


 

Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2197 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj