Apartament ne Plazh 1+1+A+BLK Kati 7, 70 m²

30,000.00 €
Nr. Referencës
RF780927
Titulli i njoftimit
Apartament ne Plazh 1+1+A+BLK Kati 7, 70 m²
Përshkrim
Apartament Plazh Shëngjin
Property ID GR-N-H-010
Vëndodhja: Shëngjin, Lezhë
Sip: 70.38 m2
Çertifikatë pronësie: Disponon
Çmimi i Shitjes: 30.000 Euro

Komente:
Apartament ne Plazhin e shengjinit. Kati VII. Me ashensor. Me punime te perfunduara. Cmimi i shitjes 30.000 Euro

Mob : + 355 68 90 38 955
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
Lezhe
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2982 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Lezhe) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj