Windows 8 Pofessional 32/64 Bits license e rregullt Origjinale

40.00 $
Nr. Referencës
RF217118
Titulli i njoftimit
Windows 8 Pofessional 32/64 Bits license e rregullt Origjinale
Përshkrim
Ofrojme licensa per Windows 8 Pofessional 32/64 bit, licensa eshte e plote dhe te jep mundesine ti besh azhornime te rregullta nga serverat e M.S

Shenim: nuk perfshihet Disku jepet vetem licensa,programi merret nga serverat Microsoft-it ISO ku me pas mund ta kalosh ne disk dhe ku mund ta mbash.

Perseritet nuk behet fjale per sisteme operative fallco apo te thyera (Cracked)

Kontakto: +355 (0)692664523 VodClub Bledi 
Vëndndodhja
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • Ky hyre Microsoft ne shqiperi?

  Ky hyre Microsoft ne shqiperi? aty cuna bejini shqiptaret te kuptojne cfare jane programet origjinale ,mos shkojne cdo 2 muaj per format, lane breket te varferit e shkrete.
  turi / 01.08.2014 21:32
 • Ky hyre Microsoft ne shqiperi?

  :) me duket po por pune shqiptaresh pirateri 99.0009% ta bejne formatin per 10$ (per 2 muaj jetegjatesi )hahaaa. Shume e drejte ajo qe ke shkrujt nje big up nga une
  miri / 01.08.2014 21:43
 • Ky hyre Microsoft ne shqiperi?

  Mos beni shaka me te keqen e te tjereve cuna, gjithesesi ju falenderoj per kete bisede qe paskeni hapur eshte mjaft domethenese per ato njerez qe nuk e kuptojne . e dini shprehjen "bagtia ha cfare i jep cobani ne kullota"
  geri / 14.08.2014 15:50
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj