Antivirus Avira PRO 2015 license e plote per nje vit per nje PC

1,500.00 Lek
Nr. Referencës
RF140856
Titulli i njoftimit
Antivirus Avira PRO 2015 license e plote per nje vit per nje PC
Përshkrim
 Antivirus Avira PRO 2015 license e plote per nje vit per nje PC (1PC 365 dite)
Avira  GmbH & Co KG është  kompani Gjermane e cila ofron nje siguri perfekte   në  kompjutera, smartphones, servera etj.
Me nje cmim mjaft te favorshem ne tregun Shqiptare ky program mbrojtes, mbron te Dhenave tuaja dixhitale, dhe i jep kompjutrit tuaj nje jete gjatesi ne pune.
Ne ofrojm software-in trial ku ju me pas e licensoni ate me licensen qe sapo merrni nga ne.
Disa prej jush mund te mendojne se licensa te tilla gjenden falas ,kjo nuk eshte e vertet.( falas gjenden vetem per prove 30 ditore)


+355 (0)692664523 VodClub
Licensat vlejne dhe per Bashkeatdhetaret ne Europe  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1653 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj